Patronat honorowy

Prezydent Miasta Opola

https://www.opole.pl/

Patronat merytoryczny

Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu

https://opole.pip.gov.pl/

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Opolu

http://www.zus.pl/

Patronat medialny

ATEST – Ochrona Pracy

http://www.atest.com.pl/

partnerzy przyjaciel pracy logo

Przyjaciel przy pracy

http://przyjacielprzypracy.pl/

Media lokalne

partnerzy tvp3 opole

TVP 3 Opole

https://opole.tvp.pl/

Partnerzy wspierający

Tarbonus

Firma, która od ponad 25 lat obecności na rynku, stawia bezpieczeństwo pracy i ludzi, jako główny cel swojego działania.

Aby spełniać oczekiwania i wymagania Klientów, TARBONUS oferuje usługi szkoleniowe i doradcze, miedzy innymi w zakresie: bhp, prawnej ochrony pracy, ochrony ppoż., uprawnień zawodowych umożliwiających obsługę maszyn, urządzeń, a także przekwalifikowanie lub podęcie pracy w danym zawodzie oraz produkty wydawnicze, jak: książki, Serwisy z przepisami prawnymi czy programy komputerowe.

Flagowym produktem firmy jest Asystent BHP na dysku SSD – unikatowe rozwiązanie informatyczne wspomagające pracę służb BHP. Dzięki nowoczesnym i zaawansowanym rozwiązaniom technicznym produkt zawiera wszystko, co niezbędne do codziennej pracy każdego Behapowca, w jednym miejscu.

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług szkoleniowych i produktów TARBONUS jest uznanie Klientów oraz wyróżnienia i nagrody targowe, a także przyznane certyfikaty.

Więcej informacji na stronie www.tarbonus.pl

UVEX SAFETY POLSKA

Uvex Safety Polska od ponad 90 lat oferuje środki ochrony indywidualnej najwyższej jakości. Innowacyjne produkty uvex spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i komfortu użytkownika. Dzięki wysokiemu udziałowi produkcji wewnętrznej realizowanej na terenie Europy oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii stosowanych w produkcji ŚOI, produkty uvex safety zapewniają niezawodną ochronę w czasie pracy i wypoczynku. uvex safety Polska oferuje:

  • środki ochrony wzroku,
  • korekcyjne okulary ochronne,
  • środki ochrony słuchu,
  • hełmy i czapki ochronne,
  • środki ochrony dróg oddechowych,
  • kombinezony ochronne,
  • rękawice ochronne,
  • obuwie ochronne.

Więcej informacji na stronie https://www.uvex-safety.pl/

PPO pp Strzelce Opolskie

Właściwy dobór obuwia to kluczowa sprawa w każdej firmie. Tylko właściwie dobrane obuwie może zagwarantować pracownikowi bezpieczeństwo i komfort pracy, by mógł skupić się tylko na wykonywanych czynnościach. PPO PP jako największy polski producent obuwia bezpiecznego i zawodowego w ofercie posiada ponad 90 modeli, które pozwalają na optymalny dobór obuwia na każde stanowisko. Komfortowe, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne obuwie produkowane w Polsce spełnia wymagania norm europejskich, doskonale chroni przed poślizgiem i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.

Marka PPO PP jest ceniona za jakość produktów, ich trwałość i niezawodność. Obuwie przeznaczone dla osób pracujących w zróżnicowanych warunkach pracy zapewnia kompleksową ochronę nóg oraz optymalny komfort i bezpieczeństwo pracy.

Więcej informacji na stronie http://www.ppo.pl/

BOLD tablice bhp.pl Gliwice

Więcej informacji na stronie http://www.bold.gliwice.pl/

ITT CERTEX

Przedmiotem działania Instytutu Technologii Tekstylnych CERTEX Sp. z o.o. jest prowadzenie usług certyfikacyjnych oraz szkoleniowych w zakresie wymagań normalizacyjnych i prawnych dla wyrobów włókienniczych oraz urządzeń do ochrony dróg oddechowych, a także systemów zarządzania organizacjami.

Więcej informacji na stronie http://ittcertex.pl/

SECURA SP. Z O. O.

Naszą misją jest profesjonalne wsparcie organizacji w prowadzonej działalności dlatego tez świadczymy usługi dla pracodawców, przedsiębiorców, urzędów i instytucji non-profit usługi, które docelowo mają usprawnić zarządzanie organizacją.

Więcej informacji na stronie http://secura.org.pl/