Patronat honorowy

Prezydent Miasta Opola

https://www.opole.pl/

Patronat merytoryczny

Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu

https://opole.pip.gov.pl/

Patronat medialny

ATEST – Ochrona Pracy

http://www.atest.com.pl/

partnerzy przyjaciel pracy logo

Przyjaciel przy pracy

http://przyjacielprzypracy.pl/

Media lokalne

partnerzy tvp3 opole

TVP 3 Opole

https://opole.tvp.pl/

Partnerzy wspierający

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn Spółka Akcyjna

Jeden z największych producentów chemicznych w Polsce wchodzący w skład Grupy Azoty. Firma z tradycjami, szanująca wartości ludzkie i społeczne. Swój biznes opiera na dwóch głównych filarach działalności: nawozach azotowych oraz alkoholach OXO i plastyfikatorach. Producent między innymi pierwszego polskiego plastyfikatora nieftalanowego Oxoviflex® oraz uznanych nawozów saletrzanych Zaksan® i Salmag®. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. Oferta kierowana jest do następujących segmentów: rolnictwo, budownictwo, przetwórstwo chemiczne oraz przemysł tworzywowy.

Więcej informacji na stronie http://www.zak.grupaazoty.com/

Ejendals

Szwedzka firma, która od pokoleń specjalizuje się w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów, które chronią dłonie i stopy. W ścisłej współpracy z naukowcami i klientami projektuje produkty, które zapewniają najwyższy poziom ochrony, trwałości i ergonomii. To co Ejendals proponuje, to jest kompletna koncepcja bezpieczeństwa, która ma na celu zmniejszenie liczby wypadków poprzez zastosowanie produktów wysokiej jakości, edukacji i kontroli bezpieczeństwa. Ponad 100-letnie doświadczenie w zakresie ochrony stóp oraz 68-lat doświadczenie w ochronie rąk zapewnia im możliwość rozwijania działań i współpracy z służbami bhp oraz zakładami w oparciu o własną koncepcję bezpieczeństwa EJENDALS ukierunkowaną zgodnie z wizją firmy na „Tworzenie bezpiecznego dnia bez urazów dłoni i stóp z korzyścią zarówno dla pracownika, firmy i społeczeństwa”. Współpracując z klientem wyznaczają kilka celów, a w szczególności: ograniczenie liczby wypadków, poprawa frekwencji pracowników oraz zmniejszenie długoterminowych kosztów. Główne marki produktów to rękawice TEGERA® i buty JALAS®.

Więcej informacji na stronie https://www.ejendals.com/pl/

PW Krystian

PW Krystian to producent specjalistycznej odzieży ochronnej (ponad 1.500 certyfikowanych produktów) i korporacyjnej oraz bezpośredni dystrybutor Środków Ochrony Indywidualnej wiodących producentów europejskich i amerykańskich. Firma oferuje również szeroką gamę szkoleń z zakresu norm BHP, doboru środków ochrony indywidualnej oraz pracy na wysokości.
Firma specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości odzieży ochronnej, dopasowanej do zróżnicowanych wymogów i potrzeb rynkowych:

  • ponad 1.500 certyfikowanych produktów,
  • specjalistyczna odzież dla branży chemicznej, przemysłu ciężkiego, gazownictwa i wielu innych,
  • ubrania ochronne zaprojektowane pod potrzeby klienta,
  • produkcja w Polsce.

Więcej informacji na stronie https://www.krystian.com.pl/

NGP

Wieloletnie doświadczenie, pasja i marzenia. Do tych właśnie słów można sprowadzić charakterystykę naszej firmy. Nie bez przyczyny odgrywamy tak wielką rolę na rynku polskim – to bowiem sprowadzając politykę działalności do tych trzech symbolicznych słów, sukcesywnie i konsekwentnie sprawiamy, że realizowane przez nas projekty budują przyszłość i markę firmy, która już teraz postrzegana jest nie tylko w branży, jako synonim sukcesu i innowacyjności.
Pytaniem dla nas kluczowym jest to, dlaczego jesteśmy aż tak konkurencyjni i godni zaufania? Odpowiedź narzuca sama rzeczywistość. Otóż, jesteśmy grupą młodych osób, dla których liczy się przede wszystkim rozwój. Doświadczenia światowych liderów przenosimy na grunt lokalny i regionalny, nie ograniczając się jednocześnie do umownych granic jednego państwa. Naszym celem jest ekspansja w kierunku nowych rynków i działalność znacznie bardziej globalna, dla której bazą będzie praca profesjonalistów i dostęp do najnowszych technologii.

Więcej informacji na stronie https://nexeon.pl/

JSP

JSP Oxford England jest wiodącym europejskim producentem zaawansowanych technologicznie środków ochrony osobistej. Projektowane i wytwarzane artykuły BHP są najwyższej jakości, zaspokajają potrzeby odbiorców a także przewyższają ich oczekiwania. Najbardziej cenione produkty marki to hełmy ochronne i kaski np. Evo8, Evo3, Evo2. Firma projektuje też najwyższej jakości okulary robocze i gogle, które w 100% spełniają oczekiwania pod względem bezpieczeństwa. Ochronniki słuchu, nauszniki, stopery, osłona dróg oddechowych, pochłaniacze to kolejne niezawodne środki ochrony osobistej, które oferuje JSP. Firma oferuje również wysokiej generacji sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości. Na swoją renomę i zaufanie klientów firma pracuje już od 1964 roku.

Więcej informacji na stronie https://www.jspsafety.com/

PPO pp Strzelce Opolskie

Właściwy dobór obuwia to kluczowa sprawa w każdej firmie. Tylko właściwie dobrane obuwie może zagwarantować pracownikowi bezpieczeństwo i komfort pracy, by mógł skupić się tylko na wykonywanych czynnościach. PPO PP jako największy polski producent obuwia bezpiecznego i zawodowego w ofercie posiada ponad 90 modeli, które pozwalają na optymalny dobór obuwia na każde stanowisko. Komfortowe, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne obuwie produkowane w Polsce spełnia wymagania norm europejskich, doskonale chroni przed poślizgiem i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.

Marka PPO PP jest ceniona za jakość produktów, ich trwałość i niezawodność. Obuwie przeznaczone dla osób pracujących w zróżnicowanych warunkach pracy zapewnia kompleksową ochronę nóg oraz optymalny komfort i bezpieczeństwo pracy.

Więcej informacji na stronie http://www.ppo.pl/

BOLD tablice bhp.pl Gliwice

Więcej informacji na stronie https://www.tablicebhp.com/

Sundoor

Nasza firma działa na rynku od 1997 roku, zajmujemy się sprzedażą oraz montażem systemów zabezpieczających podczas prac na wysokości. Nasze urządzenia wykorzystywane są także podczas akcji ratowniczych i działań interwencyjnych oddziałów specjalnych. Zakupiony sprzęt, objęty jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Umożliwiamy przeglądy okresowe i konserwację systemów stałych, dodatkowo, przeprowadzamy ekspertyzy oraz szkolenia wysokościowe dla pracowników.
W strukturach firmy od 2004r działa również akredytowane Laboratorium Badawcze (AB 476), wykonujące pomiary pól elektromagnetycznych, pozwalające na wiarygodną, a także niezależną ocenę ekspozycji zarówno pracowników jak i środowiska naturalnego na pola elektromagnetyczne.

Więcej informacji na stronie https://sundoor.pl/

Tres Sp. z o.o.

Kompleksowym zaopatrzeniem firm w odzież roboczą i ochronną, środki czystości oraz pełny asortyment z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy zajmujemy się od 1998 roku. Jesteśmy dystrybutorem uznanych polskich i zagranicznych producentów.
Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów. Państwa satysfakcja z zakupów w naszej firmie jest dla nas najważniejsza.
Sukcesywnie rozbudowujemy powierzchnie magazynowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować na Państwa potrzeby i zapewnić bardzo szeroki wybór artykułów.

Więcej informacji na stronie http://www.tres.com.pl/

4Safety

Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką, która koncentruje się na prowadzeniu aktywności zapewniającej ochronę środowiska oraz gwarantującej bezpieczeństwo i higienę pracy niezależnie od wykonywanego zawodu.
W 4Safety pomagamy Wam w podniesieniu standardów bezpieczeństwa każdego miejsca pracy. Dzięki wykwalifikowanym ekspertom z branży ochrony środowiska i BHP, dostarczamy innowacyjne produkty i rozwiązania dla przemysłu i laboratoriów, z sukcesem realizując tysiące zamówień. Naszą przewagą jest elastyczność i indywidualne podejście do wyzwań, które nam stawiacie. Oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty z zakresu zabezpieczeń przemysłowych, w tym między innymi kontenery na chemikalia i odpady niebezpieczne, szafy na butle gazowe oraz szafy do przechowywania materiałów niebezpiecznych, sorbenty do usuwania rozlewów, maty ergonomiczne i zabezpieczenia antypoślizgowe, system LOTO jak również zabezpieczanie ciągów komunikacyjnych. Ponadto zapewniamy urządzenia awaryjne typu oczomyjka i natrysk bezpieczeństwa, kombinezony ochronne, rękawice specjalne. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu.

Więcej informacji na stronie https://4safety.pl/

SFD S.A. – SPORT & FITNESS DIVISION

Podstawowym przedmiotem działalności spółki SFD S.A. jest handel hurtowy i detaliczny odżywkami, suplementami diety oraz akcesoriami sportowymi, a także sprzedaż usług reklamowych i płatnych planów treningowych oraz dietetycznych. Spółka posiada w sprzedaży ponad 8000 produktów blisko 100 wyselekcjonowanych producentów z całego świata.

Więcej informacji na stronie http://sfdsa.pl/

PS Projekt

Firma PS-Projekt specjalizuje się w kompleksowej realizacji budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, hali produkcyjnych, magazynów różnorodnego przeznaczenia z możliwością wysokiego składowania, budynków administracyjno-socjalnych oraz biurowych.

Więcej informacji na stronie http://ps-projekt.net.pl/

Medical Rescue

Firma zajmuje się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy medyczne, transportem medycznym oraz zabezpieczeniami imprez masowych – sportowych.